استفاده از روغن بچه در روابط شویی - نی نی بان
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - سوال مخاطب نی‌نی‌بان: آیا چرب کردن آلت تناسلی خانم با روغن بدن بچه قبل . است از ژل های لوبریکانت مخصوص باروری و محلول در آب استفاده کنید.
niniban.com › news › روان-کننده-های-بی-ضرر-واژن-را-بشناسید

روان کننده های بی ضرر واژن را بشناسید - نی نی بان
۷ دی ۱۳۹۸ - می توانید از وازلین، روغن زیتون و روغن بادام استفاده کنید که جزء روان کننده های طبیعی به شمار می روند. ژل لوبریکانت هم از دیگر روان کننده و نرم .
vista.ir › مجله سلامت › ن

استفاده از روغن بچه در روابط شویی - ویستا
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: آیا چرب کردن آلت تناسلی خانم با روغن بدن بچه قبل رابطه جنسی . بهتر است از ژل های لوبریکانت مخصوص باروری و محلول در آب استفاده کنید.
www.ninisite.com › discussion › topic › کسی-می-دونه-روغن-بچه-خاص.

کسی می دونه روغن بچه خاصیت اسپرم کشی داره یا . - نی نی .
۲۰ تیر ۱۳۸۸ - راستی بچه ها من از دکترم پرسیدم برای استفاده از روغن بچه . گفت هیچ ایرادی نداره و خاصیت اسپرم کشی هم نداره . البته من یک الی دو بار از اون استفاده .
mamasite.ir › پرسش و پاسخ

سلام.ممنون از سایت خوب تون ببخشید من ی سوال داشتم.معذرت .
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - روغن بدن بچه فیروز هم گرفتم بازم سوزش داشت برام چی استفاده کنم؟؟؟ که مرطوب کنه ولی نسوزونه؟؟ خیلی اذیت میشم. گاهی از اب دهن "ببخشید شرمنده" .
mamasite.ir › پرسش و پاسخ

روغن بدن بچه جلوی رسیدن اسپرم به واژن رو می گیره؟ - ماماسایت
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - وقتی میخوام نزدیکی کنم شوهرم از روغن بدن بچه استفاده میکنه این کار ممکنه باعث بشه که جلوی رسیدن اسپرم به واژن بشه؟؟؟احتمال حاملگی رو کم .
www.drsosha.com › مالیدن-روغن-زیتون-به-دستگاه-تناسلی

مالیدن روغن زیتون - دکتر سوشا
مالیدن روغن زیتون از زمان باستان توسط یونانی‌ها و رومی‌ها به عنوان روان کننده استفاده می‌شده است. خبر خوب اینه که روغن زیتون مثل دیگر روغن‌های گیاهی بی خطره و خطرات .
www.tanzimekhanevadeh.com › wedlock › 1639-تاثیر-لغزنده-کنن.

تاثیر لغزنده کننده ها در رابطه جنسی - تنظیم خانواده
رتبه: ۵ - ‏۱۳۱ رأی
به نظر میرسد استفاده از لوبریکنت ها و یا لغزنده کننده ها در هنروش برقراری رابطه . امر به سهولت فرایند دخول و کاهش اصطحکاک و سایش ارگان های جنسی کمک کرده ، رابطه . لذا در هنروش برقراری رابطه جنسی از روغن بچه ، وازلین و یا کرم استفاده ننمایید.
fa.wikipedia.org › wiki › روان‌کننده_شخصی

روان‌کننده شخصی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
. میان آلت مردی و مهبل، مقعد یا دیگر بخش‌های بدن یا آسان‌کردن دخول جنسی استفاده می‌شود. . روان‌کننده‌های برپایه روغن مناسب روابطی هستند که در آن نیاز به استفاده از کاندوم . روان‌کنندهایی که معمولاً استفاده می‌شود عبارتند از بزاق، روغن (مانند روغن بچه، .
goodpartner.blogsky.com › post-14

خشکی واژن و لغزنده کننده ها! - همسر خوب
۴ مهر ۱۳۹۳ - بعضی از خانمها از ترکیب طبیعی روغن درخت چای استفاده میکنند و ظاهرا راضی هستند. . کننده طبیعی مینماید که این امر به سهولت فرایند دخول و کاهش اصطحکاک و . در برقراری رابطه جنسی از روغن بچه ، وازلین و یا کرم استفاده ننمایید.
جستجوهای مربوط به استفاده از روغن بچه برای دخول

روغن بچه فیروز برای واژن

عوارض روغن بچه برای واژن

ایا روغن بچه برای واژن ضرر دارد

استفاده از روغن زیتون برای واژن

استفاده از روغن در نزديكي

خواص روغن بچه برای واژن

استفاده از روغن بچه در نزديكي از پشت

استفاده از روغن زیتون در روابط شویی

فست آنلاین روغن ,بچه ,استفاده ,› ,کننده ,زیتون ,روغن بچه ,از روغن ,روغن زیتون ,استفاده از ,بچه برای ,هنروش برقراری رابطه ,جلوی رسیدن اسپرم ,لوبریکانت مخصوص باروریمنبع

از بین بردن اثر قرص تاخیری

چرا قرص تاخیری اثر نمی کند

عوارض کپسول وایمکس چیست

قرص وایمکس در داروخانه های شهر است

قرص های تاخیری چقدر طول میکشد

بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده بدون عوارض

خرید بهترین قرص تاخیری گیاهی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دل میگه کلایمر درمانک | Darmanak معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی ارزان کده vps-poster2 رینگ لایت یا نور حلقوی چیست و چه کاربردی دارد؟ اینجا زیبایی را درک کن مشاور زبان انگلیسی تاپ مطلب ها - سایت سرگرمی